فرهنگ و هنرفیلم و سریال

بهترین سریال پاکستانی | معرفی لیست سریال های پاکستانی

سریال های پاکستانی در حال بدست آوردن طرفداران زیادی در جهان و مخصوصا در ایران هستند. امسال، بسیاری از سریال های پاکستانی عاشقانه جدید و همچنین بازیگران جدید برای اولین بار به نمایش در آمده اند. در حالی که یک تغییر پارادایم بزرگ در صنعت پاکستان وجود دارد که درام ها در نهایت از شر داستان های عاشقانه معمول خلاص می شوند. نویسندگان و تهیه کنندگان امروزی علاقه زیادی به ارائه عناصر مختلف داستانی که موضوعات اجتماعی را برجسته می کنند، نشان می دهند. سریال های پاکستانی جدیدی که اخیراً پخش شده اند، جایگاه ویژه ای در قلب مخاطبان ایجاد کرده اند.

بهترین سریال های پاکستانی

در ادامه به معرفی لیست سریال های پاکستانی خواهیم پرداخت. با معرفی اسم سریال های پاکستانی و داستان آنها همراه ما باشید.

سریال پاکستانی Sang e Mah

 • امتیاز imdb: 9.0
 • سال ساخت: 2022

ما هرگز نمی‌توانیم وجود عاطف اسلم را به عنوان یک امتیاز مثبت برای این سریال پاکستانی درام انکار کنیم، اما در طرح سانگ ماه چیزهای بیشتری از ستاره‌ های مشهور وجود دارد. این درام بر خانواده های قبیله ای و قربانی های آنها در پاکستان امروزی به نام سنت ها تمرکز دارد. این سریال دنباله‌ای بر Sang e Mar Mar است که در سال 2017 به پایان رسید و از پس از آن طرح شروع می‌شود. هر دو نمایش نقش حیاتی در برجسته کردن بخش‌های زشت جامعه ما داشتند که اغلب به آنها پشت می‌کنیم.

سریال پاکستانی Sang e Mah

مضامین این سریال پاکستانی اکشن شامل قتل های ناموسی، خشونت خانگی، رشوه دادن به عروس و مردسالاری در جوامع فئودالی است و سعی می شود از طریق فیلمنامه و طرح داستانی قوی با این موضوع مقابله شود. این سریال با توجه به متیاز بالا در ای ام دی بی از بهترین سریال های پاکستانی می باشد.

سریال Dil Awaiz ؛ سریال عاشقانه پاکستانی

 • امتیاز imdb: 8.7
 • سال ساخت: 2022

سریال دلنواز از سریال های پاکستانی جدید در سال 2022 است. داستان سریال دلنوار کمی شبیه داستان هایی است که ما با تماشای ستاره پلاس بزرگ شدیم و حول رنج های شخصیت اصلی – Dil Awaiz – می چرخد. او که به دلیل گذشته مادرش مورد بی مهری پدرش قرار گرفته است، تحت رحمت ناتنی و خواهرش قرار می گیرد که در تمام مدت با او بسیار بد رفتار می کنند. با پیشروی داستان این سریال پاکستانی عاشقانه، دیلاویز با سیکاندر روبرو می شود و عاشق او می شود. با این حال، سیکاندر خواهر ناتنی خود را دوست دارد و تصمیم گرفت با او ازدواج کند.

سریال Dil Awaiz ؛ سریال عاشقانه پاکستانی

خواهر ناتنی، فاریا، با دوست پسرش فرار می کند و دیلاویز را ترک می کند تا با ازدواج با مردی که هرگز او را نخواسته، غرور هر دو خانواده را تسکین دهد. داستان پر از لحظه های افتادن فک است و باعث می شود در مورد جامعه ما و چهره هایی که پنهان می کند تجدید نظر کند.

سریال Mushkil 

 • امتیاز imdb: 8.3
 • سال ساخت: 2022

داستان سریال پامستانی مشکیل درام در هر قسمت که می گذرد رونمایی می شود. این سریال با زندگی دانشگاهی و گرفتاری ثمین و فراز شروع شد. داستان به سرعت تغییر کرده است. نامزد ثمین او را ترک کرد. پدر هر دوی آنها تصمیم گرفتند با آنها ازدواج کنند.

سریال Mushkil 

بازیگران این سریال پاکستانی عاشقانه مشکیل شامل صبورعلی، خوشحال خان و زینب شبیر به صورت اختصاصی ایفای نقش می کنند. تا آنجا که به داستان مربوط می شود، طرح داستان سرعتی سریع داشته است که در حال حاضر به هیچ فلاش بک بستگی ندارد.

سریال پاکستانی Dunk

 • امتیاز imdb: 8.3
 • سال ساخت: 2020

Dunk از بهترین سریال های پاکستانی و یکی دیگر از درام های شگفت‌انگیز است که روی آنتن می‌رود در حالی که تحسین بسیاری را در ARY Digital به همراه دارد. بازیگران اصلی سریال  دانک شامل نئومان ایجاز، ثنا جاوید و بلال عباس هستند.

سریال پاکستانی Dunk

خط داستانی Dunk نیز مورد آزار و اذیت را پوشش می دهد، با این حال، جنبه جدیدی مورد توجه قرار گرفته است. هر قسمت جدید فصل جدیدی از داستان را باز می کند، بنابراین آن را از دست ندهید. شما می توانید آن را چهارشنبه ساعت 20:00 فقط در ARY Digital تماشا کنید.

سریال Raqs-e-Bismi

 • امتیاز imdb: 7.9
 • سال ساخت: 2020

رقص بسمیل از بهترین سریال های پاکستانی عاشقانه داستانی از فداکاری در تعقیب عشق واقعی است. به محض اینکه این سریال پاکستانی عاشقانه روی آنتن رفت، تماشاگران به طور خاص پس از دیدن عمران اشرف در ظاهر کاملاً جدید دیوانه شدند. بازیگران درخشانی چون سارا خان، زارا شیخ، محمود اسلم، انوشی عباسی، مومین ثاقب و فرقان گرد هم آمده اند تا آن را به بهترین سال تبدیل کنند. رقص بسمیل به کارگردانی وجهت رئوف است.

سریال Raqs-e-Bismi

رقص بسمل هر جمعه ساعت 20:00 از شبکه HUM TV پخش می شود. با توجه به محبوبیت این سریال، در لیست سریال های پاکستانی عاشقانه برتر قرار می گیرد.

سریال Khuda Aur Mohabbat

 • امتیاز imdb: 7.8
 • سال ساخت: 2021

خدا اور محبت از سریال های پاکستانی است که در ژئو تی وی روی آنتن رفت. قسمت اول در 12 فوریه اکران شد. این فیلم بازیگران جذابی از اقرا عزیز، جنید خان و فیروزخان دارد. این درام توسط همان رمان نویس هاشم ندیم به کارگردانی سید وجهت حسین و تهیه کنندگی عبدالله کیدوایی و اسد قریشی نوشته شده است. فصل سوم یکی از پرطرفدارترین درام های خدا آور محبت است.

سریال Khuda Aur Mohabbat

داستان یکسان است، اما برای یک تجربه کاملاً جدید برای بینندگان متفاوت است. هر جمعه ساعت 20:00 از ژئو تی وی تماشا کنید.

سریال Phaans

 • امتیاز imdb: 7.7
 • سال ساخت: 2021

یکی از بهترین سریال های پاکستانی جدید Phaans است که در تلویزیون HUM روی آنتن می رود. این سریال مبتنی بر جنبه تاریک روابط و آزارهای روحی و جسمی متعاقب آن است. اگرچه ما سریال های زیادی را تماشا کرده ایم که بر اساس تجاوز جنسی و سوء استفاده جنسی ساخته شده اند، با این حال، این سریال پاکستانی نشان می دهد که چگونه طبقه پایین در چنین شرایطی با فشار مواجه می شود.

سریال Phaans

بازیگران اصلی این سریال شامل زارا نور عباس، سامی خان، علی طاهر، شهزاد شیخ و یشما گیل هستند. سریال تقدیر را می توانید هر شنبه ساعت 20:00 از شبکه HUM TV تماشا کنید.

سریال Paristaan

 • سال ساخت: 2022

این سریال پاکستانی کمدی علیرغم داشتن داستان‌های دردناک، حسی آرام دارد. پریستان بیشتر به دلیل ظاهر شدن مروب و جنید خان نیازی به عنوان یک زوج شناخته شد.

سریال Paristaan

همه این دو ستاره را با هم دوست دارند و بیایید خودمان را شوخی نکنیم این دو با هم بسیار زیبا به نظر می رسند. داستان حواشی زیادی دارد، اما از آنجایی که یک کمدی است، احساس بدی در ما ایجاد نمی کند. هر قسمت نوید چند خنده و قهقهه می دهد و ما برای آن اینجا هستیم!

سریال پاکستانی عاشقانه Raqeeb Se

 • سال ساخت: 2021

داستان این سریال عاشقانه پاکستانی کاملا متفاوت از گذشته که زندگی یک خانواده خوب را تغییر می دهد. راقیب سه مانند یک داستان عاشقانه کلاسیک است که بازیگران افسانه ای را در نقش های قوی و فراموش نشدنی معرفی کرده است.

سریال پاکستانی عاشقانه Raqeeb Se

نئومان ایجاز، حدیقه کیانی، سانیا سعید، اقرا عزیز و فریال محمود بازیگران اصلی این درام هستند. در این داستان عشق چیزهای بیشتری برای فاش کردن وجود دارد، پس به تماشای آن ادامه دهید. این درام هر چهارشنبه ساعت 20:00 از تلویزیون HUM روی آنتن می رود.

سریال Parwaaz

 • سال ساخت: 2015

سریال پرواز از بهترین سریال های پاکستانی است که در ایران طرفداران زیادی دارد. این سریال در سال 2015 ساخته شد و داستان آن از این قرار است که یک زن پس از متهم کردن مردی با ناتوانی ذهنی به تجاوز جنسی، در مسیر خود برای عدالت خواهی با دشمنان و فشار جامعه روبرو می شود.

سریال Parwaaz

سخن پایانی؛ فیلم های پاکستانی

در این مقاله به معرفی سریال های پاکستانی عاشقانه و اکشن و درام و … پرداختیم. نظر شما درباره لیست بهترین سریال های پاکستانی چیست؟ به نظر شما بهترین سریال پاکستانی کدام مورد است. اگر فکر می کنید جای سریالی در این لیست خالی است برای ما در بخش نظرات بنویسید.

مطالب پیشنهاد شده دیگر

دانلود رایگان سابلیمینال فارسی جذب شغل دلخواه

دانلود رایگان سابلیمینال فارسی لاغری

چگونه آب مقطر درست کنیم؟ + تهیه آب مقطر در 8 مرحله

چه مدت طول می کشد تا سگ ها بعد از جفت گیری باهم قفل کنند؟

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *