بیوگرافیفرهنگ و هنر

بیوگرافی رابیا سویتورک + عکس های رابیا سویتورک و اینستاگرامش

در این پست بیوگرافی رابیا سویتورک (Rabia Soytürk) به همراه عکس های رابیا سویتورک و اینستاگرامش را اماده کردیم.برای دیدن عکس ها و بیوگرافی رابیا سویتورک در ادامه مطلب همراه ما باشید.

بیوگرافی رابیا سویتورک

رابیا سویتورک (Rabia Soyturk) بازیگر اهل ترکیه و متولد ۱۱ مارس ۱۹۹۶ است. رابیا در شهر استانبول به نیا آمده است. او بازیگری را به طور جدی از سال ۲۰۱۸ آغاز کرد.

بیوگرافی رابیا سویتورک

خانواده

چون پدر و مادر وی هردو شاغل بودند او با پدربزرگ و مادربزرگش بزرگ شد.

من هیچ وقت از اون بچه هایی نبودم که از بزرگ شدن با پدربزرگ و مادربزرگ شکایت کند. همیشه فکر می کردم، “من یک مامان و بابایِ بیشتر دارم و از بچه های دیگر خوش شانس تر هستم”، نه به این دلیل که آنها بهم توجه می کنند. خانواده ام چنان احساس دوست داشتنی را در من به وجود آورده اند که تبدیل به آدمی شده ام که همه چیزهایی را که در زندگی ام نفس می کشد دوست دارم. این عشق مرا خراب نکرد، برعکس، یاد گرفتم که مسئولیتهای زیبا چقدر دوست داشتنی هستند. با تشکر فراوان از آنها!

رابیا سویتورک

تحصیلات

او فارغ التحصیل رشته پرستاری از دانشکده بهداشت هست. رابیا از دانشگاه آرل استانبول، در رشته معماری هم فارغ التحصیل شد. او تئاتر و بازیگری را در مرکز فرهنگی صدری آلیشیک آموزش دید.

مشخصات ظاهری

قد رابیا سویتورک ۱۶۶ سانتیمتر است.

وزن رابیا سویتورک ۵۲ کیلوگرم می باشد.

دیدگاه رابیا نسبت به دوست داشتن

مشکل من دوست داشتن بیش از حد است. دوستانم، حیوان خانگی ام، مادرم، پدربزرگم، خودکار مورد علاقه ام… همچنین وقتی عاشق هستم و چیزی را دوست دارم از نشان دادن آن دریغ نمی کنم. عزیزانم باید از من بترسند، “آیا می توان یک نفر را اینقدر دوست داشت؟

رابیا سویتورک

رابطه عاشقانه

گفته می شود رابیا سویتورک با مصطفی مرت کوچ در رابطه است.

همسر رابیا سویتورک

رابیا هنوز ازدواج نکرده و مجرد است.

رابطه رابیا با مد

او درباره مد می گوید دوست دارد استایل خاص خود را دداشته باشد. رابیا از پوشیدن لباس ها تنگ خوشش نمی آید و بیشتر علاقمند به لباس های کمی گشاد و راحت است.

رابیا سویتورک

علاقمندی ها

او به ورزش علاقه زیادی دارد و در این باره میگوید:

یکی از چیزهایی که برای روز جدید به من انگیزه می دهد ورزش است. از آنجایی که به من احساس خوبی می دهد، به طور کلی وقتی روز را شروع می کنم یا زمانی که این کار را در پایان روز انجام می دهم، از نظر روحی و جسمی آرامم می کند.

اینستاگرام رابیا سویتورک

@soyturkrabia

رویای آینده رابیا

رابیا دوست دارد در آینده یک شرکت تجاری بین الملیی داشته باشد.

بازیگری و رابیا

او در اولین تجربه بازیگری در سریال شخصیت کارکتری را بازی کرد که حرف نمیزد. نام این شخصیت در سریال شخصت “سوویدا” بود. رابیا در مورد بازی در این سریال میگگوید:

سریال شخصیت تجربه جالبی بود و من در مورد نقشم کنجکاو بودم. کارگردان عزیزمان هم عمداً به من نگفت که چرا صحبت نمی کنم و قراره چه زمانی حرف بزنم. سر صحنه فیلمبرداری، همیشه هیجان‌زده بودم، «امروز میکروفون دارم؟» بازی در نقش یک آدم ساکت در اولین پروژه‌ام به من یاد داد که آنچه را که قراره بگویم با چشمانم، بدون استفاده از کلمات هم میتونم بگویم. همیشه نیاز به صحبت کردن نیست.

رابیا سویتورک

نظر رابیان درباره بازیگرای خودش

البته من مانند اکثر همکارانم از خودم انتقاد می کنم. اما وقتی آن را خوب می بینم و از آن لذت می برم، جلوی تماشای آن را نمی گیرم. بنابراین من مشکلی ندارم. اگر خوب کار کرده باشم، آن صحنه را به طور کامل تماشا می کنم.

فیلم ها و سریال های رابیا

صدایم را بشنو ( Duy Beny ) 2022

سریال آلپ ارسلان ۲۰۲۰-۲۰۲۳

نام من ملک هست ۲۰۱۹-۲۰۲۱

سریال گلپری ۲۰۱۸-۲۰۱۹

گودالی ها ۲۰۱۸

سریال شخصیت ۲۰۱۸

فیلم سینمایی دنیای آزاد ۲۰۱۹

نظر رابیا درباره صنعت سریال سازی ترکیه

به عقیده رابیا صنعت سریال سازی در ترکیه در وضعیت بسیار خوبی قرار دارد. او میگوید: صنعت سریال در ترکیه در حال نزدیک شدن به سطح جهانی ست. البته فشردگی کار برای ساخت هر قسمت سریال در مدت زمان کوتاه کمی سخت است.

رابیا سویتورک

رابیا درباره شخصیت اکیم در سریال صدایم را بشنو میکوید:

او شخصیتی است که با فراتر رفتن از فریاد زدن و یافتن راه حل های دیگر بیان خود را یاد می گیرد، تسلیم نمی شود و هرگز دوست ندارد تسلیم شود.

عکس های رابیا سویتورک

در ادامه این پست تعدادی از عکس های رابیا سویتورک را آماده کردیم.

رابیا سویتورک

رابیا سویتورک

رابیا سویتورک

رابیا سویتورک

مطالب پیشنهاد شده دیگر

بیوگرافی ملیس سزن + اینستاگرام و عکس های ملیس سزن

معرفی بازیگران و سریال چشم چران عمارت (Yalı Çapkını)

آدرس اینستاگرام اعضای گروه بی تی اس (BTS)

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *