فرهنگ و هنرفیلم و سریال

معرفی بازیگران و سریال چشم چران عمارت (Yalı Çapkını)

در این پست از مگیما ، به معرفی بازیگران و سریال چشم چران عمارت (Yalı Çapkını) می پردازیم.در ادامه این پست همراه ما باشید تا به بررسی داستان سریال چشم چران عمارت و بیوگرافی کوتاهی از هنرپیشه های این سریال بپردازیم.

فهرست عناوین

معرفی سریال چشم چران عمارت

سریال ترکی چشم چران عمارت به کارگردانی بورجو آلپتکین یکی از جدیدترین سریال های ترکیه است. این سریال یک درام عاشقانه است و و در هر قسمت 120 دقیقه ای از شبکه استار تی وی ترکیه پخش می شود. اگر این سوال که سریال چشم چران عمارت چند قسمت است در ذهن شماست باید بگوییم که هنوز تعداد قسمت های سریال مشخص نیست.

معرفی سریال چشم چران عمارت

داستان سریال چشم چران عمارت

فریت یک پسر خوش گذران است که شهرت زادی در چشم چرانی دارد. این سریال داستان عشق بین فریت و دختری روستایی به نام سیران است که …

معرفی هنرپیشه‌های چشم‌ چران عمارت

در ادامه با اسامی بازیگران سریال چشم چران عمارت و بیوگرافی کوتاهی از هنرپیشه های سریال چشم چران عمارت ترکی همراه  ما باشید.

معرفی هنرپیشه‌های چشم‌ چران عمارت

افرا ساراچ اوغلو (Afra Saraçoğlu) بازیگر سیران در چشم چران عمارت

افرا ساراچ اوغلو از هنرپیشه‌های چشم‌ چران عمارت در سال 1997 در ترکیه به دنیا آمد. در سال 2016 با تمام کردن تحصیلات خود اولین کار بازیگری خود را در یک فیلم ترکی “Ikinci Sans” آغاز کرد. او در سال 2017 در یک سریال ترکی به نام “فضیلت هانیم کیزلاری” بازی کرد که همچنان با عنوان شخصیت “Ece” در تلویزیون پخش می شود. هنرپیشه سینما و تلویزیون ترکیه که با بازی در نقش کایلا در فیلم سینمایی Kötü Çocuk در سال 2017 به شهرت رسید. او همچنین به خاطر بازی مهمان در یکی از قسمت‌های سریال Fazilet Hanim Ve Kizlari در سال 2017 شناخته می‌شود. او اولین بازی حرفه ای خود را در فیلم Ikinci Sans در سال 2016 انجام داد. او یکی از بازیگران زن سریال چشم چران عمارت است که در نقش سیران بازی می کند.

افرا ساراچ اوغلو (Afra Saraçoğlu) بازیگر سیران در چشم چران عمارت

مرت رمضان دمیر در (Mert Ramazan) بازیگر نقش فرید در چشم چران عمارت

مرت رمضان دمیر از بازیگران چشم چران عمارت است که  در سال 1998 در استانبول به دنیا آمد. او با افرا ساراچوغلو در سریال های تینیجری «اگرتمن» و «یالی کاپکینی»، «فازیلت هانیم و کیزلاری» با هم بازی کرد.او در مینی سریال «Ciplak» به کارگردانی Can Evrenol که در سال 2020 منتشر شد، نقش اول را بر عهده گرفت. مرت رمضان دمیر در فیلم «UFO» نتفلیکس و سریال فانتزی «Sahmaran» بازی کرده است. در سریال چشمچران عمارت مرت رمضان دمیر نقش فریت را عهده دار است.

مرت رمضان دمیر در (Mert Ramazan) بازیگر نقش فرید در چشم چران عمارت

گلچین سانتیرجی‌ اغلو (Gülçin Santircioglu) در نقش ایفاکات

گلچین در 25 ژوئیه 1977 در ازمیر ترکیه به دنیا آمد. او در بخش هنرهای نمایشی هنرستان هنرستان دانشگاه Dokuz Eylül تحصیل کرد. او بازیگری است که برای Türev (مشتق)، تخم مرغ (Yumurta) اولین فیلم از سه گانه Semih Kaplanoglu، نامزد دو خط شیر طلایی آینده جشنواره بین المللی فیلم ونیز (Iki Çizgi) و سریال های تلویزیونی، خداحافظ روملیا (Elveda Rumeli) شناخته شده است. گلچین از هنرپیشه‌های چشم‌ چران عمارت است که عهده دار نقش ایفاکات است.

گلچین سانتیرجی‌ اغلو (Gülçin Santircioglu) در نقش ایفاکات

چتین تکیندور (Çetin Tekindor) در نقش هالیس آقا در فیلم چشم چران عمارت

چتین تکیندور از هنرپیشه‌های چشم‌ چران عمارت به عنوان یکی از بهترین بازیگران و معتبرترین هنرمندان امروز ترکیه شناخته می شود. وی در سال 1945 در سیواس ترکیه به دنیا آمد و در سال 1970 از کنسرواتوار دولتی آنکارا فارغ التحصیل شد و فعالیت صحنه ای او با نمایش “مورات چهارم” آغاز شد. او به لطف بازی کاریزماتیک و صدای متمایزش یکی از تاثیرگذارترین بازیگران سینما و تلویزیون ترکیه است. او در درام تلویزیونی موفق «کارادایی» (2012-2015) با خوانش تکرار نشدنی اش از اشعار معروف دل بینندگان را تسخیر کرد. بازیگران جوان تر اغلب از او به عنوان “Cetin hoca” (معلم) یاد می کنند. چتین نیز یکی از بازیگران سریال ترکی چشم چران عمارت است که نقش رییس خانواده یعنی هالیس آقا را عهده دار است.

چتین تکیندور (Çetin Tekindor) در نقش هالیس آقا در فیلم چشم چران عمارت

بریل پوزام (Beril Pozam) از هنرپیشه‌های چشم‌ چران عمارت در نقش سونا

بریل پوزام از بازیگران سریال چشم چران عمارت است که متولد 1995 است و با فیلم‌های «آفتاب من باش» (2021)، یالی چاپکینی (2022) و آآآه بلیندا شناخته می‌شود.

بریل پوزام (Beril Pozam) از هنرپیشه‌های چشم‌ چران عمارت در نقش سونا

امره آلتوغ (Emre Altug) در نقش اورهان

امره آلتوگ از بازیگران چشم چران عمارت است که در 14 آوریل 1970 در استانبول ترکیه به دنیا آمد. او بازیگر و آهنگساز است که با فیلم‌های Back Streets (2006)، Maske: Kimsin Sen (2022) و Sizi Seviyorum (2009). او قبلا با چاگلا سیکل ازدواج کرده بود. امره از بازیگران چشم‌چران عمارت است که نقش اورهان را برعهده دارد.

امره آلتوغ (Emre Altug) در نقش اورهان

گزده کانسو (Gözde Kansu) در نقش گلگون در فیلم چشم چران عمارت

گزده کانسو از هنرپیشه‌های چشم‌ چران عمارت در 23 آگوست 1980 در ازمیر ترکیه به دنیا آمد. او یک بازیگر است که برای ایچرده (2016)، تنهایی (2008) و یالی چاپکینی (2022) شناخته شده است.او از بازیگران سریال ترکی جدید چشم چران عمارت است که در نقش گلگون بازی کرده است.

گزده کانسو (Gözde Kansu) در نقش گلگون در فیلم چشم چران عمارت

ایرم آلتوغ (Irem Altug) از هنرپیشه‌های چشم‌ چران عمارت در نقش سلطان

ایرم آلتوگ از بازیگران چشم چران عمارت به عنوان یک بازیگر کودک در سن 7 سالگی با بازی در تبلیغات تلویزیونی و فیلم ها شروع به کار کرد. از جمله اجرای برنامه های تلویزیونی او می توان به: یک جرم شناس (زینپ) در Seytan Ayrintida Gizlidir (2004)، یک رقصنده شکم (فریده) در زیر درختان (2005)، یک وکیل جوان (بهار) در Vazgeç Gönlüm (2007)، یک افسر پلیس (Asya) در Kayip Araniyor ( 2011)، یک خدمتکار خانه (ریحان) در Ask Ekmek Hayaller و یک زن مرموز (Ruya) در Masum (2017).

او برای بازی در فیلم انار (2011) نامزد بهترین بازیگر زن شد. او علاوه بر بازیگری، به نوشتن داستان های کوتاه، فیلمنامه های کوتاه و بلند و ترجمه نیز پرداخته است. عشق کور است (2011) یک فیلم کوتاه جایزه ای است که او نوشته و تهیه کرده است. او به زبان‌های ترکی و انگلیسی مسلط است و به زبان اسپانیایی صحبت می‌کند.

ایرم آلتوغ (Irem Altug) از هنرپیشه‌های چشم‌ چران عمارت در نقش سلطان

دیرن پولاتولاری (Diren Polatoğulları) در نقش کاظم

دیرن پولاتگولاری از هنرپیشه های سریال چشم چران عمارت است که در 12 فوریه 1980 در استانبول ترکیه به دنیا آمد. او بازیگری است که برای پنی بد (2021)، کارادایی (2012) و کوچوک اسناف (2016) شناخته شده است.

دیرن پولاتولاری (Diren Polatoğulları) در نقش کاظم

سلن اوزبایراک (Selen Özbayrak) در نقش دجله در سریال چشم چران عمارت

سلن اوزبایراک، از هنرپیشه‌های چشم‌ چران عمارت، اولین تجربه بازیگری خود را با حضور در بازیگران فیلم Kingfisher در سال 2022 تجربه کرد. او همچنین برای پسر طلایی (2022) شناخته شده است.

سلن اوزبایراک (Selen Özbayrak) در نقش دجله در سریال چشم چران عمارت

ارسین آریچی (Ersin Arıcı) در نقش عابدین از بازیگران چشم چران عمارت

ارسین از هنرپیشه‌های چشم‌ چران عمارت در سال 1991 در سانلیورفا به دنیا آمد. پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه بازرگانی استانبول، به استانبول نقل مکان کرد. او در بسیاری از سریال ها و تئاتر بازی کرد. صد سال مهر، تو مال منی، کدام را دوست نداشتیم، قتل های کوچک، جنایت بشریت، کاش هیچ وقت رشد نمی کردیم و در نهایت نقش کدیر از سریال آولو را بازی کرد. در این مسیر او در یک فیلم جشنواره ای به نام یابان نیز بازی کرد. ارسین از بازیگران سریال ترکیه ای چشم چران عمارت است که در نقش عابدین ایفای نقش می کند.

ارسین آریچی (Ersin Arıcı) در نقش عابدین از بازیگران چشم چران عمارت

بوچه بوسه کاهرامان (Buçe Buse Kahraman) در پلین در چشم چران عمارت

بوچه بوسه کاهرامان از بازیگران سریال چشم چران عمارت است که در 1 آوریل 1996 در ازمیر ترکیه به دنیا آمد. او بازیگری است که برای فیلم‌های Crash (2018)، Yali Çapkini (2022) و Bas Belasi (2021) شناخته شده است. او نیز از هنرمندان سریال چشم چران عمارت در نقش پلین است.

بوچه بوسه کاهرامان (Buçe Buse Kahraman) در پلین در چشم چران عمارت

دوئوکان پولات (Doğukan Polat) در نقش فوات

دوگوکان پولات از بازیگران چشم چران عمارت در سال 1990 در استانبول به دنیا آمد. او اولین تجربه بازیگری خود را در سال 2009 با سریال Kapaliçarsi (2009) تجربه کرد. همچنین در فیلم های کادم دوستم (2014)، دره گرگ ها: کمین (2007)، یاگمردان کاچارکن (2013)، کانمین ایچی (2012)، “Sahin ve Çetesi” بازی کرد. او از بازیگران مرد سریال چشم‌چران عمارت ترکی است که در نقش فوات ظاهر شده است.

دوئوکان پولات (Doğukan Polat) در نقش فوات

اوزنور سرچیلر (Öznur Serçeler) در نقش اسمان

اوزنور سرچلر از هنرپیشه‌های چشم‌ چران عمارت در 1 ژانویه 1987 در قیصری به دنیا آمد. او تحصیلات موسیقی خود را با تورکول کانکایا در کنسرواتوار دانشگاه مرسین در سال 2001 آغاز کرد. پس از آن در سال 2003 در دانشکده موسیقی و هنرهای نمایشی دانشگاه بیلکنت ادامه تحصیل داد. او از هنرپیشه های سریال چشم چران عمارت است که نقش اسمان را برعهده دارد.

اوزنور سرچیلر (Öznur Serçeler) در نقش اسمان

شریف سزر (Şerif Sezer) در نقش هاتوک

سریف سزر بازیگر سریال یالی چاپکینی است. او همچنین برای نقش‌هایش در فیلم‌های کالت ترکیه مانند مصطفی هاکیندا هرسی / همه چیز درباره مصطفی و بابام و اوگلوم / پدرم و پسرم شناخته شده است. او در سال 1946 در مودانیا متولد شد و ریشه های روملی، گرجی و لز دارد.

شریف سزر (Şerif Sezer) در نقش هاتوک

سزین بوزاجی (Sezin Bozaci) در نقش اسمه

سزین بوزاچی از دیگر هنرپیشه‌های چشم‌ چران عمارت است که در 5 دسامبر 1977 در استانبول ترکیه به دنیا آمد. او بازیگری است که برای لیلا و مکنون (2011)، اتاق قرمز (2020) و بارتو بن (2018) شناخته شده است.

زمان پخش سریال چشم چران عمارت در ترکیه

زمان پخش سریال چشم چران عمارت

ساعت و تاریخ پخش سریال چشم‌ چران عمارت هرجمعه ساعت 8:30 به وقت ترکیه است که از شبکه استار تی وی ترکیه پخش خواهد شد. شروع اولین قسمت سریال چشم چران عمارت از روز 1 مهر 1401 بوده است.

زمان پخش سریال چشم چران عمارت از شبکه جم

سریال فرید یا چشم چران عمارت در روز های پنجشنبه و جمعه ساعت 19:00 پخش می شود. تکرار سریال چشم چران عمارت روزهای سه شنبه و چهارشنبه در ساعت 9:00 و 21:00 پخش خواهد شد.

سخن پایان؛ هنرپیشه‌های چشم‌ چران عمارت

این سریال برگرفته از رمان چشم چران عمارت است. در این مقاله به طور کامل به بررسی داستان و عوامل و بازیگران سریال سریال چشم چران عمارت و همچنین بیوگرافی مختصر و دیگر فیلم ها و سریال های هر کدام از هنرپیشه های سریال Yalı Çapkını را به شما معرفی کردیم. نظر شما در باره داستان و بازیگران چشم چران عمارت چیست؟ برای ما در بخش نظرات بنویسید.

مطالب پیشنهاد شده دیگر

آیا رابطه از پشت باعث حاملگی می شود؟

عقرب از چی بدش میاد؟ دشمن عقرب چه حیوانی است؟

آیا خوردن وایتکس باعث مرگ می شود؟

آبجو بدون الکل چیست و 10 فایده آبجو بدون الکل

چگونه وزن خود را افزایش دهیم + 15 روش افزایش وزن

4/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *