آیا میدانیدسرگرمی

کم بو ترین سیگار کدام است؟ (لیست 8 سیگار کم بو)

سیگار کشیدن همیشه برای فرد سیگاری و اطرافیان آن دارای ضررهای زیادی می باشد. اما اگر به دنبال سیگاری هستید که بو کمتری داشته باشد در این مقاله معروف ترین برندهای سیگار کم بو را به شما معرفی کرده ایم.

بیایید با چند واقعیت خام شروع کنیم. یک سیگار از حدود 600 ماده تشکیل شده است که حاوی بیش از 7000 ماده شیمیایی است که 4000 تا 5000 آن مضر است. قطران و نیکوتین تنها دو مورد از آن ها هستند، علاوه بر تولوئن، مونوکسید کربن، کادمیوم، آرسنیک، متان، بوتان، متانول، سیانید هیدروژن و غیره. ثابت شده است که حدود 60 مورد از آنها باعث سرطان می شوند.

این حقایق مطمئناً باعث شده است که برخی از سیگاری ها عادت خود را ترک کنند. اما در مقابل برخی دیگر با وجود دانستن تمام این ضررها باز هم سیگار می کشند. در ادامه می خوانیم که کم بو ترین سیگار کدام است.

کم بو ترین سیگار کدام است

یکی از موارد بسیار مهمی که برخی از افراد سیگاری به آن توجه می کنند این است که سیگاری را انتخاب کنند که بوی کمی داشته باشد. اگر می خواهید سیگاری را که خریداری می کنید بوی کمی داشته باشد باید روی سیگار کلمه ی Less smell نوشته شده باشد و یا علامت ls روی آن درج شده باشد. با این وجود نمیتوان گفت که سیگار کمم ضرر و طبیعی در دنیا وجود دارد همه آنها حاوی مواد مضری هستند که ذکر کردیم. با توجه به سازمان سرطان، هیچ نوع سیگاری برای بی ضرر بودن ثابت نشده است. با این حال، بسیاری از مردم در جستجوی یک راه حل سالم تر به دنبال سیگارهای کم قطران و نیکوتین هستند. اما، چرا به طور خاص تار و نیکوتین؟ تار یک ماده سیاه چسبنده است. حدود 70 درصد قطران سیگار به ریه‌ های فرد سیگاری می‌رسد که با در نظر گرفتن اینکه این ماده یکی از مواد شیمیایی سرطان‌ زای سیگار است، رقم بدی را ناشن می دهد. در مورد نیکوتین، یک ماده شیمیایی موجود در گیاه تنباکو، این ماده عامل اعتیاد به سیگار است.

کم بو ترین سیگار در دنیا

در این لیست می خواهیم کم بو ترین سیگارهای دنیا را معرفی کنیم. که به ترتیب سیگارهایی که بوی کمتر و طرفداران بیشتری را دارند را آورده ایم.

کم بو ترین سیگار Marlboro

کم بو ترین سیگار Marlboro
کم بو ترین سیگار Marlboro

اولین و معروف ترین سیگاری که در وجود دارد و یکی از محبوب‌ترین برندهای سیگار در ایالات متحده است Marlboro می باشد. این سیگار در لیست سبک ترین و کم بوترین سیگارها قرار دارد. همچنین Marlboro در میان برترین برند های سیگار با کمترین قطران و نیکوتین در سال 2019 شناخته شده است. Marlboro متعلق به Philip Morris International Inc است که پرفروش ترین محصول این شرکت است.

کم بو ترین سیگار Camel One

کم بو ترین سیگار Camel One
کم بو ترین سیگار Camel One

سیگار کمل دومین سیگار در لیست سیگارهای کم بو می باشد و یکی از برندهای پرفروش سیگار در ایالات متحده است و جای تعجب نیست که چرا طیف وسیعی از سلیقه ها و را در تولید انواع سیگارهای این شرکت وجود دارد. همچنین این شرکت متعلق به رینولدز امریکن است که زیرمجموعه British American Tobacco p.l.c می باشد.

سیگار کم بو Pall Mall Super Slims Silver

سیگار کم بو Pall Mall Super Slims Silver
سیگار کم بو Pall Mall Super Slims Silver

این برند متعلق به British American Tobacco p.l.c است که یکی از قویترین شرکت‌ های دخانیات در جهان می باشد. سیگار پال مال سوپر اسلیمز نقره ای جزو سیگارهای کم ضرر و کم بو می باشد که بسیار معروف است.

سیگار کم بو Winston Xsence white Mini

سیگار کم بو Winston Xsence white Mini
سیگار کم بو Winston Xsence white Mini

وینستون یکی از برندهای محبوب سیگار در ایالات متحده است که انواع سبک را نیز ارائه می دهد. همچنین متعلق به امپریال توباکو است. این سیگار سبک می باشد و مورد استفاده افراد بسیاری در سراسر جهان قرار گرفته است و جزو سیگارهای کم بو و کم ضرر نیز قرار دارد.

سیگار کم بو Virginia Slims Superslims

سیگار کم بو Virginia Slims Superslims
سیگار کم بو Virginia Slims Superslims

ویرجینیا یک برند سیگار است که متعلق به غول صنعت تنباکو، Altria (NYSE:MO) است. این برند را معمولا بیشتر خانم ها مصرف می کنند و مورد علاقه آنها می باشد و طیفی از انواع سیگارهای سبک را ارائه می دهد که دارای بوی ملایم و کمی می باشد.

سیگار کم بو Davidoff One

سیگار کم بو Davidoff One
سیگار کم بو Davidoff One

دیویدوف یکی از برندهای شیک سیگار است و سیگارهای کم بو سبک را تولید می کند. این شرکت نه تنها سیگار، بلکه لوازم جانبی فانتزی سیگار را نیز تولید می کند. این شرکت متعلق به Oettinger Davidoff AG است.

سیگار کم بو Glamour Super Slims Amber

سیگار کم بو Glamour Super Slims Amber
سیگار کم بو Glamour Super Slims Amber

سیگارهای گلامور عموماً جزو سیگارهایی می باشند که کم‌ترین تار و نیکوتین را دارند و یکی از سیگارهای اسلیم پیشرو هستند که از 4 تا 5 میلی‌ گرم قطران و 1 میلی‌ گرم نیکوتین تجاوز نمی‌ کنند. این سیگار ایده آل کسانی می باشد که به دنبال طعم ملایم تر هستند. برند گلامور متعلق به شرکت دخانیات گالاهر است.

سیگار کم بو West White

سیگار کم بو West White
سیگار کم بو West White

وست یک برند سیگار آلمانی است که متعلق به امپریال برندز، یک شرکت چندملیتی دخانیات بریتانیایی است. اگرچه وست در درجه اول مارک اروپایی است، اما یکی از مارک های سیگار محبوب است که نسخه های کم قطران و نیکوتین را نیز ارائه می دهد و در لیست سیگارهایی قرار دارد که دارای بویی ملایم می باشند.

آیا سیگاری که کم بو است ضرر کمتری نیز دارد؟

در پاسخ به این سوال که آیا سیگارهای کم بو ضرر کمتری دارند باید گفت بله، قطعا وقتی بوی تند و دود کمتری از سیگار تولید شود هم برای خود شخص و هم برای افرادی که در اطراف آن شخص هستند ضرر کمتری وجود دارد. اما این موضوع می تواند پیامدهای منفی نیز داشته باشد. کنوانسیون چارچوب یون برای کنترل دخانیات گفته است: بسته بندی و طراحی محصولات تنباکو عناصر مهم تبلیغ هستند و به طرفین توصیه می شود ویژگی هایی را که محصولات را جذاب می کند حذف کنند. اصطلاحاتی که بر روی بسته های سیگار قرار دارد و تایید شده است شده است که سیگار بوی کمتری دارد، می تواند از طرق مختلف برای مصرف کنندگان جذاب باشند.

در وحله اول این موضوع باعث می شود که فرد سیگاری وقتی ببیند دودی در محیط اطرافش نیست بیشتر سیگار بکشد و در وحله بعدی وقتی شخص سیگاری ببیند که بوی سیگار بر روی لباس هایش و یا محیط باقی نمیماند و یا بویی ندارد تعداد بیشتری سیگار می کشد.

3.7/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *