تحصیلات و ارتباطسبک زندگی

10 نمونه متن نامه درخواست استعفا رسمی

اگر در شرکت یا اداره مشغول به کار هستید و به دنبال متنی برای استعفای رسمی هستید در این پست 10 نمونه متن نامه در خواست استعفا رسمی را آماده کردیم که می توانید استفاده کنید.

نمونه متن نامه در خواست استعفا رسمی

مدیریت محترم شرکت/ سازمان —- با سلام و احترام به استحضار آن مقام محترم می رساند ، اینجانب ……. فرزند …… به شماره کارگزینی …… بنا به دلایل ذکر شده در ادامه ، ضمن تشکر از تمام ظرفیت هایی که مجموعه و دیگر همکاران در اختیار اینجانب قرار داده اند ، دیگر قادر به همکاری با این مجموعه نبوده و درخواست استعفا دارم . لذا خواهشمند است در صورت صلاحدید امر فرمایید تا اقدامات لازم را مبذول دارند . ذکر دلایل با تشکر از زحمات شما و کل مجموعه

نام و نام خانوادگی

تاریخ و امضا

جناب آقای/ سرکار خانم ……… مدیر محترم ………
با سلام و احترام
به موجب این نامه، به استحضار جنابعالی می رساند، این‌ جانب ……… از تاریخ ……… افتخار همکاری با مجموعه ……… را دارم. اما متاسفانه، به علت ………، تقاضای استعفای خود را از تاریخ ……… اعلام میدارم. ضمن تشکر پیشاپیش از همکاری شما خواهشمند است، دستور اقدامات لازم در این زمینه را صادر فرمایید.

با آرزوی موفقیت و سلامتی برای شما و تمامی همکاران گرانقدر.

به نام خدا

تاریخ:

مدیریت محترم …………………….
موضوع: استعفاء
با سلام و احترام
اینجانب …………………………….. بنا به دلایل شخصی قادر به ادامه همکاری با آن شرکت نمی باشم و بدینوسیله استعفاء خود را اعلام می نمایم.
خواهشمندم در صورت موافقت با استعفاء مراتب کتبا به بنده اعلام شود تا محل کار را ترک و برای انجام تسویه حساب مراجعه نمایم.
در غیر اینصورت مطابق تبصره ماده ۲۱ قانون کار بنده وظیفه دارم به مدت یک ماه به کار خود ادامه دهم.

با تشکر
نام و نام خانوادگی/

امضاء

مدیریت محترم شرکت/ سازمان …… جناب آقای …… سلام علیکم احتراما به استحضار می رساند اینجانب ….. فرزند ….. به شماره پرسنلی ….. با سمت سازمانی …… بنا به دلایلی که در ادامه ذکر گردیده است از تاریخ …… خواهان استعفا از این شرکت می باشم . خواهشمندم در صورت موافقت دستور فرمایید تا اقدامات لازمه را در این زمینه مبذول و نسبت به درخواست اینجانب اقدام به عمل نمایند . ذکر دلایل با تشکر از لطف جنابعالی و کلیه همکاران شاغل در این مجموعه

نام و نام خانوادگی

امضا

متن نامه رسمی استعفا دادن

جناب آقای / سرکار خانم …..
مدیر کل پروژه …..
با سلام و عرض ادب و احترام
ضمن عرض تاسف بابت مشکل پیش آمده و آسیب چند نفر از همکاران در این سانحه، علیرغم کلیه تمهیدات فنی و ایمنی تعبیر شده بواسطه خطای چند نفر از نیروهای شرکت، این حادثه دلخراش بوقوع پیوست.
لذا به احترام افکار عمومی و همدلی با کارکنان آسیب دیده در این حادثه، بدینوسیله استعفای خود را تقدیم میدارم.
امیدوارم خداوند و کارکنان عزیز پروژه این جانب را عفو فرمایند.

نام و نام خانوادگی

مدیریت محترم عامل

با سلام

احتراماً بدینوسیله به استحضار عالی میرسانم که اینجانب ……پرسنل بخش …… این شرکت بدلیل مشکلات مالی/حقوق/شخصی/… تنها تا پایان ماه جاری قادر به ادامه همکاری با این شرکت محترم میباشم.

لذا خواهشمند است با استعفای اینجانب موافقت بفرمائید

ضمن تشکر و قدردانی بابت زحمات چندین ساله مدیران محترم شرکت.

مراتب جهت اطلاع و اقدام لازم حضورتان ارسال میگردد.

جناب آقای ……… مدیر محترم امور اداری / رییس محترم اداره کارگزینی با سلام و احترام بدینوسیله به استحضار می رساند اینجانب ……………….. به شماره پرسنلی …… که از تاریخ ……………. در این شرکت با سمت ………… در واحد …… مشغول بکار می باشم بنا به دلایل شخصی یا کاری تقاضای استعفای خود را از تاریخ …..…………… بحضور تقدیم میدارم . خواهشمند است دستور فرمایید تا در این زمینه اقدامات لازم را مبذول دارند . بدیهی است اینجانب تا زمان تسویه حساب در خدمت شرکت بوده و در صورت نیاز آمادگی دارم تا آموزش نفر جدید جهت تصدی شغل مربوطه را بر عهده گیرم . پیشاپیش از حسن نظر جنابعالی کمال تشکر را ابراز نموده و توفیق جنابعالی و دیگر همکاران محترم مجموعه را از خداوند منان خواستارم . با تشکر و سپاس

نام و نام خانوادگی

تاریخ و امضا

جناب آقای مهندس ………

معاونت محترم ……….

با احترام اینجانب ……… مدیر عامل باشگاه … ضمن تشکر و قدردانی از زحمات جنابعالی و اعضای هیئت مدیره به دلیل برخی از مشکلات اینجانب قادر به همکاری در این پست نمی باشم.

پیشاپیش از لطف و عنایت جنابعالی نهایت سپاسگذاری را دارم و همچنین از زحمات و مساعدت های شما تشکر می کنم.

با سپاس فراوان

نام ونام خانوادگی

امضاء

متن نامه رسمی برای استعفا و قطع همکاری

بسمه تعالی

مدیرعامل محترم ………………..

جناب آقای ………………..

موضوع: در خواست استعفا

باسلام

بدینوسیله اینجانب ……………….. به شماره کارمندی ……………….. و به شماره شناسنامه ……………….. از تاریخ ……………….. در این شرکت با سمت ……………….. در واحد ……………….. مشغول به کار می باشم. به دلایل شخصی / کاری تقاضای استعفای خود را از تاریخ ……………….. به حضور محترم اعلام می نمایم.

در مدت همکاری خود در این مجموعه بسیار از رهنمودها و آموزشها بهره مند شده و امیدوارم همکاری بنده نیز برای این سازمان مثمر ثمر بوده باشد.

خواهشمند است دستور فرمایید اداره امور کارکنان در ارتباط با درخواست اینجانب اقدام لازم را مبذول نماید. اینجانب تا زمان تسویه حساب در خدمت شرکت بوده و آمادگی دارم در صورت نیاز آموزش فرد جدید در تصدی این شغل را به عهده بگیرم.

پیشاپیش از حسن نظر جنابعالی کمل تشکر را کرده و توفیق روز افزون شما و همکاران محترم مجموعه را از خداوند متعال خواستارم.

با تشکر

نام و نام خانوادگی

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *