رمانفرهنگ و هنر

دانلود PDF رمان راهی به دل ابریشم از مریم ثروت

در این پست از سایت مگیما ، رمان راهی به دل ابریشم را برای دانلود رایگان قرار دادیم. برای دانلود PDF رمان راهی به دل ابریشم از مریم ثروت در ادامه پست همراه مگیما باشید.

فرمت PDF
حجم 4.36 مگابایت
نویسنده مریم ثروت
ژانر عاشقانه
تعداد صفحات 1181

خلاصه رمان راهی به دل ابریشم

راجب ابریشم فخاری دختر اصیل زاده یاغی و سرکشِی هست که پدرش و به تازگی از دست داده و مادرش قصد ازدواج مجدد داره. هرمِس پسر زال جذاب ولی خیلی وحشیِ که بلا به جون ابریشم شده و میخواد هرجوری که شده…

بخشی از صفحه اول رمان راهی به دل ابریشم

با همان لباس مشکی و عکسی که میان انگشتانم فشرده میشد از پله های پشت بام بالا رفتم. صدای کوبش آهنگ طبقه پایین سرسام آور بود. به محض بازکردن درب پشت بام، باد خنکی وزید و بوی گل های شب بوی حیاط بزرگ عمارت فخاری را برایم به ارمغان آورد. با چشمانی پر از اشک به فضای مقابلم خیره شدم و عکس پدرم را در دست فشردم.

با افکاری متوهم گونه قدم جلو گذاشتم.فکرم م ی پرید و هربار خاطره ای در ذهنم پررنگ می شد. یاد لبخند هایی که تا چند ماه پیش برای لحضه ای از رو ی لب پدرم محو نمیشد. پدری که عاشقانه اورا میپرست یدم و مادری شیرین …
اما حال ورق ها برگشته بود. پدرم در یک تصادف فوت کرد و امشب شب نامزدی مادرم با مرد جدیدی بود. آن هم نه هر مردی ، بلکه مردی که سال یان سال رقیب جدی پدرم به حساب می آمد .

دیگر به لب پشت بام رسی ده بودم. بدون یک لحظه فکر نرده را گرفتم و از روی آن رد شدم. حال هیچ حائلی بین من و افکار پریشانم نبود. آخر مگر چند وقت از مرگ پدر مهربانم می گذشت که پریچهر حاضر به ازدواج با رقیب پدرم شده بود؟ افکاری عجیب ذهنم را پر کرده بود.

3.7/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *