رمانفرهنگ و هنر

دانلود رمان سمفونی شب سرخ از مهری هاشمی،دیبا کاف

در این پست از بخش دانلود رمان سایت مگیما ، رمان سمفونی شب سرخ را آماده کردیم.برای دانلود رمان سمفونی شب سرخ از مهری هاشمی،دیبا کاف در ادامه پست همراه ما باشید.

رمان سمفونی شب سرخ
نویسنده مهری هاشمی،دیبا کاف
ژانر عاشقانه
فرمت فایل PDF
تعداد صفحات 1424

خلاصه رمان سمفونی شب سرخ

گلبرگ دختر تنها و سرخورده‌ایه که تو بچگی مادرش رو از دست داده.
پدرش خیلی زود ازدواج کرده و دختر تنها داستانمون با آزار و اذیت‌های نامادری بزرگ شده.
گلبرگ زیبا قصه دل در گرو پسرعموش داره و تمام آرزوش رسیدن به اون هست. پسر عمویی که حاصل یه خانواده پر از تعصب با افکار پوسیده‌ست.
گلبرگ چند هفته مونده به تاریخ عروسیش واسه رهایی از مشکلاتش به یه مهمونی میره و اونجا زندگیش به کلی تغییر میکنه و شبش رو با مردی میگذرونه که شوهرش نیست حالا ننگ این بی آبرویی رو چطوری میخواد پاک کنه.

بخشی از صفحه اول رمان سمفونی شب سرخ

جلوی در واحدی که زیادی برام ناآشنا بود ایستادم چشمهام رو پشت هم ریز و درشت کردم تا از بین اونهمه زرق و برقی که دیوارهای مزین شده با کاغذ دیواری های طلایی رو تو خودش غرق کرده بود بتونم اون زنگ لعنتی رو پیدا کنم و واسه چند لحظه هم شده چشمهای زیادی سنگینم رو ببندم.
دیدمش،یه تک کلید طلایی رنگ دستهای بی رمقم روجلو بردم و همزمان با سکسکه ی بلندی که بوی گند اون مایع بدطعم رو به مشامم رسوند زنگ رو فشار دادم.

سرم گیج میرفت و همه ی تنم توی آتیش میسوخت. هنوز صدای بلند موزیک و همهمه ی جمعیت مستی که حین بالا بردن پشت هم پیک های شرابشون بلند بلند حرف میزدند تو گوشم بود و سرم تا انفجار فاصله ی چندانی نداشت.

چشمهای تارم رو روی هم فشار دادم و با دست خودمرو باد زدم تا فقط کمی از اون داغیه به تب نشسته روکم کنم.درکه بازشد،سرم رو بالا گرفتم، به قد و قامت بلند مردی که هیچ ایدهای واسه شناختنش نداشتم نگاه کردم .سرش پایین بود و تو همون مستی هم درک میکردم که به کمک درسرپاست.

برای دانلود رمان روی لینک پرداخت زیر کلیک کنید

[purchase_link id=”864″ text=”اضافه کردن به سبدخرید” style=”button” color=”has-edd-button-background-color has-edd-button-text-color”]

رمان های پیشنهاد شده دیگر

دانلود رمان گلین کوچک رستم خان

دانلود رمان نخجیر از رایکا

دانلود رمان بوسه بر گیسوی یار

دانلود رمان ارس و پری زاد از زینب رستمی

4.5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *