بدون شرحسرگرمی

12 معنی ایموجی خنده به همراه معنی (معنی ایموجی های خنده)

برای اینکه بدانید هر کدام یک از ایموجی های خنده چه معنا و مفهومی دارند این مقاله را با دقت بخوانید تا با معنی ایموجی های خنده آشنا شوید.

آیا تا به حال به این فک کرده اید ایموجی هایی که را در تلگرام، اینستاگرام و یا واتس آپ استفاده می کنید چه معنا و مفهومی دارند. همه ما از ایموجی های خنده در طی روز در چت ها و گفت و گوهایمان استفاده می کنیم. در این مقاله می خواهیم شما را با معنی ایموجی های خنده بیشتر آشنا کنیم.

معنی ایموجی های خنده چیست؟

اگر در فضای مجازی زیاد از ایموجی خنده استفاده می کنید بهتر است با معنی ایموجی های خنده بیشتر آشنا شوید:

معنی ایموجی 😁

ایموجی لبخند گشاده به معنی خنده های موزیانه است. کسی که کار اشتباهی کرده و می خواهد با خنده آن را فراموش کنید. این ایموجی به معنی کسی است که شادی خود را می خواهد نشان دهد ولی شرم سار است.

معنی ایموجی 😃

ایموجی لبخند با چشمان درشت و دهان باز به معنی خوشحالی و شادی زیاد به خاطر خبر خوب و یا هیجان زده شدن از یک پیام خوب می باشد.

معنی ایموجی 😄

ایموجی خنده با چشمان بسته به معنی مورد تمسخر قرار دادن یک حرف از سمت کسی می باشد. زمانی که کسی حرف خنده داری را می زند اما شما ناراحت می شوید و یا حرفی که کنایه دار است در جواب ممکن است از این ایموجی خنده استفاده شود.

معنی ایموجی 😆

ایموجی دهان باز با چشمان بسته به معنی خنده و شادی از ته دل می باشد. کسی که از یک چیز به صورت واقعی خنده اش می گیرد از این ایموجی استفاده می کند.

معنی ایموجی 😀

این ایموجی خنده یکی از رایج ترین ایموجی هایی است که زیاد استفاده می شود زمانی که شما می خواهید اعلام حضور کنید و یا پیام سلام را برای کسی ارسال می کنید و حالتان خوب است از این ایموجی می توانید استفاده کنید.

معنی ایموجی 😂

ایموجی اشک شوق یکی از جذاب ترین ایموجی هایی است که در سراسر جهان استفاده می شود. زمانی که خیلی خوشحال باشید و احساس نشاط و سروحالی کنید از ایموجی می توانید استفاده کنید.

معنی ایموجی 🤣

ایموجی خنده و اشک کج شده. این ایموجی خنده به این معنی است که از شدت خوشحالی و خنده روی زمین افتاده اید. وقتی پیامی خیلی خنده دارد باشد از این ایموجی خنده استفاده می شود.

معنی ایموجی 😅

این ایموجی خنده که انگار عرق از پیشانی می ریزد ترکیب خنده و خجالت است. به معنی این است که از یه اتفاق خوب خوشحال است اما در عین حال مضطرب و خجالت زده هم می باشد.

معنی ایموجی 😇

این ایموجی لبخند ملیح با حاله ای از نور در بالای سر به معنای بی گناه بودن و معصوم بودن است. این ایموجی را در برابر پیام و رفتار نادرست نیز استفاده می کنند.

معنی ایموجی 🙂

این ایموجی می تواند دارای دو معنی باشد یکی به معنی لبخند طعنه آمیز و دیگری به معنی لبخند رضایت از یک موضوع و یا یک پیام باشد.

معنی ایموجی 😊

گونه های قرمز و لبخند ملیح این ایموجی به معنی رضایت کامل از رفتار و پیام دارد. احساس آرامش شادی زیاد از یک اتفاق که رخ داده است.

معنی ایموجی 🤩

ایموجی لب های خندان با چشمان قلب به معنی احساس عشق و دوست داشتن زیاد نسبت به موضوعی می باشد. این ایموجی را زمانی به کار می بریم که پیام عاشقانه ای را بخواهیم ارسال کنیم.

معنی ایموجی 😝

ایموجی خندان با زبان دراز زمانی به کار برده می شود که شما بخواهید با کسی شوخی کنید و یا او را مسخره کنید.

3/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *